Rozlicz PIT z PITax.pl

Fundacja sponsorem wyprawy "3 Kozaków, 2 rowery!"

Na tandemie z niewidomym Pawłem na najwyższy podjad rowerowy świata? Ta ekstremalna wyprawa ma na celu pokazanie ludziom, że niewidomy człowiek może przekraczać własne bariery i wspinać się na wyżyny swoich możliwości i marzeń.

Chcemy pokazać, że niepełnosprawność nie zamyka drzwi na świat, lecz może stać się siłą napędową do realizowania własnych celów życiowych. Naszym przesłaniem wyprawy będzie pokazanie każdemu człowiekowi, że dzięki połączeniu wspólnych sił i pasji jesteśmy w stanie pokonać wszystko w życiu. Niepełnosprawność nie stanowi bariery! Cel wyprawy -wjazd na tandemie na najwyższy podjazd rowerowy Świata-Aucanquilcha 6176m -eksploracja najbardziej suchej pustyni świata- Atacama.

13 lipca 2011 roku wraz z niewidomym Pawłem udajemy się w Andy. Paweł, jako dziecko stracił wzrok w wyniku wypadku. To nie przeszkadza mu realizować swą wielką pasję, jaką jest sport. Celem naszej wyprawy jest wjazd na tandemie rowerowym na najwyższych podjazd świata - Aucanquilcha (6176 m n.p.m.) i eksploracja najbardziej suchej pustyni świata - Atakamy. Jest to pierwsza na świecie wyprawa rowerowa na tandemie z osobą niepełnosprawną na taką wysokość!

Czytaj dalej...

I Ty możesz pomóc

Fundacja Świętuje 5 urodziny

Back to top